Úvodní
stránka
Něco
o mně
Bakule
download
Evropská
unie
Zajímavosti
o člověku
Přehled
smajlíků

M*A*S*H Znamení
zvěrokruhu
Texty
písniček
Zábavné
textíky
Obrázky

Dnes je středa, 22. května 2019;
svátek má dnes Emil, zítra Vladimír
Myšlenka dne: ;-)
"Prospěšnější je učenlivý začátečník než vyškolený hlupák."
* Vyjádřete svůj názor v KNIZE HOSTŮ!
* POZOR! Prodám SKRIPTA a KNIHY!
* UKAŽ náhodný VTIP, KAMEŇÁK nebo HÁDANKU!
* Váš názor na NEVĚRU? Zahlasujte si v ANKETĚ!

Pár pikantností z mého života ;-)


Co by Vás mohlo zajímat:


"Jmenuji se Petra Kohutová a v současné době studuji na Vysoké škole ekonomické v Praze obor Podniková ekonomika a management. Tyto stránky vznikly především pro potřeby předmětu PM_351 - Manažerská informatika..."

...tak takhle nějak znělo představení mé osoby od vzniku webu cca v roce 2000 až do února 2005, kdy jsem úspěšně dokončila studium na VŠE. Ano, už jsem tedy vystudovaná nefalšovaná inženýrka ;-) a v současné době už pracující člověk... Jen pevně doufám, že si najdu čas, abych předělala především design tohoto mého školského výtvoru... Už jsem sice pozvolna začala, ale cesta bude dlouhá... :-)

Jinak můžu prohlásit, že všechno níže uvedené stále platí... Jen ke kolektivním sportům přibyl aktivní zájem o fitness (nějak se udržovat musím ;-))

Narodila jsem se v hlavním městě České RepublikyPraze a již od útlého dětství se aktivně zajímám o kolektivní sporty. Deset let jsem hrála házenou za klub DHC Slavia Praha jako levá spojka.

A nesnáším tento obrázek a nedávno jsem objevila další obrázek, který by se také dal snadno převést, aby tak vyjadřoval, jak ŽENY vidí muže! ;-)

A poslední věc - možná, že sem někdy opravdu napíšu nějaké "pikantnosti" jako třeba, jak to mám nejradši, kolik nás k tomu musí být, jakou velikost, atp. ;-)
Začátek stránky

Kontakt na mě

 

Nelíbí se Vám něco na těchto stránkách, máte nějaké připomínky, nefungují některé linky? Nebo se Vám naopak líbí a nestydíte se mi to sdělit?


Začátek stránky

Valid HTML 4.0!