Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Beran
(22. 3. - 20. 4.)Vy ženy z ohnivého Berana neděláte nic polovičatě. Do zloby, radosti, lásky a práce dáváte nefalšované emoce a pořádnou dávku energie. Jak by ne, když vám vládne sám pán energie a vůle - Mars. Typické je pro vás, že se nadchnete pro mnoho věcí.

Berani jsou svým způsobem velcí romantici. Představujete si, že váš princ pro vás zabije devítihlavou saň. Vaše výbušná a upřímná povaha je pro romantické povahy velkou zatěžkávací zkouškou. Neopouštíte partnera, protože právě není úspěšný. Zvedáte kotvy ve chvíli, kdy se do vztahu dostala nuda a stereotyp. Jste sportovně založené, ale pro partnera chcete být přitažlivé, elegantně se oblékáte a líčíte.

Ideální partner

Ideální partnerem je pro vás Střelec. Má ve svém nitru stejnou dávku energie jako vy, udrží s vámi krok. Lev se k vám hodí po stránce erotické i životního stylu. Vodnář vám dá potřebnou volnost, ale projevuje málo emocí. Nikterak jednoduchý vztah prožijete s vodními Rybami. Zemský Kozoroh vás může stahovat víc, než se vám líbí. Rak vás bude deptat majetnickou láskou. Klidný vztah na vás čeká s BlíženciVáhami. Býk vás rozčiluje i přitahuje zároveň.

Od partnera očekáváte upřímné jednání. Nesnášíte, když je partner "mdlý". Nenávidíte kritiku. V sexu patříte mezi nejžhavější milenky. Vyznačujete se velkou erotickou fantazií, dáváte do milování radost a ohnivé vášně. Řekněme si to na rovinu, ani v sexu nejste žádní troškaři.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!