Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Blíženci
(21. 5. - 21. 6.)Blíženkyně mají komunikační talent. Vládne vám planeta komunikace a intelektu Merkur. Vyznáváte filozofii, že v přátelství i v partnerství je potřeba určité volnosti. Skvěle se oblékáte a ráda utrácíte za oblečení. Za koníčky máte jazyky a čtení.

Láska je pro vás něčím tak trochu "abstraktním". Nechápete, jak někdo může říkat a myslet vážně takové věci jako "bez tebe nemohu žít". Nenadchnou vás vášnivé scény a romantické tlachání pod hvězdnou oblohou. Pokud je váš vztah u konce, pak si přejte, aby vše proběhlo v míru a vy jste zůstali přáteli.

Ideální partner

Ideální partner je Lev. Zahrne vás dárky, ocení váš vkus v módě a rád s vámi navštíví tisíce společenských akcí. Něco podobného platí o Vahách. Také Vodnář je dobrou partií. Komplikace můžete prožít s žárlivým RakemŠtírem. PannaKozoroh jsou příliš praktická znamení. Příjemný vztah bez překážek prožijete s mužem svého znamení - Blížencem. Statistiky ukazují, že jde o častý svazek.

Toužíte po vztahu, kde se nemusíte obávat nechutných scén, že jde člověk na párty, a kde se cit nestane prostředkem k vydírání. Od partnera očekáváte, že bude reprezentativní (žádné vulgární výrazy na veřejnosti), že bude nadšený, až mu koupíte nové šaty (nic z trhu, samozřejmě), a že nebude žárlivý. V sexu nepatříte mezi nejžhavější vášnivce, ale na druhou stranu, vůbec nic nenamítáte proti pěknému milování a nějakém tom experimentu. Faktem však je, že se nemusíte milovat třikrát za den a dvakrát za noc. Erotické hrátky jsou pro vás třešničkou na dortu zvaném "pěkný den", nikoliv denní potřeba.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!