Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Býk
(21. 4. - 21. 5.)Vládnoucí planeta Venuše (Jitřenka) vám dává do vínku oblíbenost ve společnosti, lásku k humoru a pracovitost. Rády jste dobře materiálně zabezpečené. Nerady vyhazujete věci. Typická žena ve znamení Býk je praktická, miluje zahrádku a sport, dobře vaří a ráda jí.

I v lásce jste praktické realistky. Zaměřujete se na reálné "cíle". Jste žárlivé, ale nepřeháníte to. Nadchne vás sportovně založený partner, nikoliv snílek. V žádném případě nejste hladové, ale také nerady vidíte, že partner rozhazuje za zbytečnosti a nepraktické věcičky.

Ideální partner

Ideální vztah na vás čeká s Rakem, který stejně jako vy miluje domov. Kozoroh ocení vaši kuchyni, sportovního ducha a praktičnost. S Pannou se k sobě skvěle hodíte. Problémový vztah očekávejte se Lvem, který je stejně jako vy paličatý a rád všechno organizuje. Vodnář je váš vkus příliš lehkomyslný a netíhne k domovu jako vy. Váhy jsou pro vás silně nepraktické. Klidný vztah můžete vytvořit s poměrně romantickým ŠtíremRybou.

Vaše znamení se vyznačuje věrností a tradičním pohledem na lásku. Nejprve cit a pak až erotika. Stačí jediný partnerův "zálet" a vztah je u konce. V tom jste nekompromisní. Šťastné jste, když s vámi partner provozuje nějaký koníček: sport, zahradničení, túry v přírodě, tanec, zpěv atd. Také v sexu vyznáváte tradičnost. Žádné bláznivé novinky, ale příjemné erotické hrátky v posteli s hodně polštáři a něčím dobrým k zakousnutí "poté". Partnerovi nabídnete stabilní vztah. To samé žádáte od něho. Nebažíte po pugetech, ale praktických dárcích, jako je bonboniéra.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!