Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Kozoroh
(23. 12. - 19. 1.)Saturn - planeta moudrosti a pořádku - pomáhá vám Kozorožkám vytvářet velmi osobitý a pevný charakter. Jste sportovně založené se silnou vůlí, která vám pomáhá dosahovat vašich vysněných cílů. Rády se brouzdáte přírodou, kde přemýšlíte. Rozvaha a velmi hluboké emoce (které však nerady dáváte najevo) jsou vašimi hlavními rysy.

O Saturnu se říká, že je to planeta, která přináší štěstí až po určitých zkouškách a v pozdějším věku. To platí i na poli lásky. Mnohé z vás musí projít nějakým tím testem, než se dočkáte spokojenosti na poli lásky. Často je vidět, že čím je Kozoroh starší, tím je půvabnější, úspěšnější a zdravější. Mnohé z vás okusí štěstí partnerského života později než jiné ženy. O to je vztah trvalejší, hodnotnější a citovější. Toužíte po vztahu, kdy vám partner téměř telepaticky rozumí. Je praktický, pořádkumilovný a má čestný charakter. Podrazáky přímo nesnášíte.

Ideální partner

Ideální spojení vytváříte s vodními Rybami, které rozumějí vašim pocitům a vědí, jak na vás za každé situace (i když by mohli mít sportovnějšího ducha). Rak vám zajistí harmonický domov. S Býkem a Pannou jste naladěny na podobnou notu v mnoha oblastech a často jde o velmi úspěšné svazky. Naopak nejste naladěny na stejnou notu s VáhamiBlíženci, kteří jsou na váš vkus příliš lehkomyslní. S Beranem se můžete "trkat" snad každý druhý den. Neutrální tendence ukazuje vztah se Štírem.

Od vztahu jednoznačně očekáváte porozumění a podporu. Netoužíte prožít desetidenní explozi lásky, ale solidní, celoživotní vztah. Váš partner by si měl uvědomit, že jste citlivé, i když se tak zrovna netváříte. Máte jasné cíle a představy. Přímo nesnášíte, když vám je partner vymlouvá. Odpustíte partnerovi, když zrovna nemá na dárek, ale neodpustíte mu nevěru, lenost a využívání vaší dobroty. Také nesnášíte lež. V sexu nejste "puťky", ale také nevyznáváte "okamžitě hrr na to". Nelíbí se vám, když se k vám partner chová intimně na veřejnosti. Nejste nakloněny oddávat se bláznivým novinkám. Vaše pevná postava se líbí mnohým mužům.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!