Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Lev
(24. 7. - 23. 8.)Znamení Lva vládne samo Slunce. To se odráží ve veselé, extrovertní a štědré povaze vás Lvic. Vaším hlavním rysem je touha po vyniknutí, cílevědomost, optimismus a otevřenost. Nezaleknete se překážek, zato vás přímo děsí faleš a lhostejnost. Milujete krásné věci, originalitu v módě a životním stylu. Rády sportujete a prožíváte vzrušující chvíle.

Když se zamilujete, tak prostě milujete. Nikdy žádný poloviční cit. Toužíte po plném vztahu - i kdyby to mělo trvat třeba jenom týden. A tak jej neustále hledáte. Nejednou se však může stát, že vztah, kteý jste považovaly za ten pravý, se ukáže být po čase velice neuspokojivý. Váš cit může lehce vzplanout, ale také velmi snadno uhasnout.

Ideální partner

Ideálním partnerem je pro vás ten, který prožívá naprosto stejně silné emoce. Takovým může být právě partner ve znamení Střelce, LvaBerana. Tyto vztahy jsou ideální, ale není výjimkou, že jenom na nějaký čas. Mnohem déle a klidněji můžete žít s Váhami, které ocení hlavně váš smysl pro krásu a originalitu. Jak se ukazuje, velmi dobrý vztah vytváříte se společenským Blížencem. Zato doslova hromy a blesky lítají ve vztahu s Býkem, Kozorohem, Štírem, kteří vám chtějí především vládnout. Na druhou stranu se statistiky ukazují, že například Býk vás velmi přitahuje.

Od partnera očekáváte, že se stanete jeho královnou. Toužíte po krásných dárcích a zejména po tom, aby na vás byl partner hrdý. V žádném případě naprosto nesnesete, aby byl váš partner škarohlíd. Pesimismus, věčné kritizování a neustálá nespokojenost je účinným receptem, jak vás od sebe odehnat. Partnerovi pomůžete v nelehkém období, ale musí to být chlap, který nefňuká. Očekáváte, že stejně chlapsky se bude chovat také v ložnici. V erotice jste velmi náruživé a bažíte po vášnivých nocích, kdy dáte jasně najevo své vzrušení a prožitky. Nebojíte se v erotice také experimentovat. To především ocení partneři ve znamení Střelce, Lva a Berana.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!