Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Panna
(24. 8. - 23. 9.)Vládnoucí planeta Merkur do vašeho znamení vnáší talent k organizování. Jste skvělými pracanty, pořádkumilovnými a praktickými ženami. Vaše názory obsahují často kritiku, ale ta je povětšinou velmi užitečnou. Milujete sport a přírodu. Na vás je spolehnutí - ať se jedná o přátelský, nebo pracovní vztah. Dané sliby vždy plníte.

A tak je to i s láskou. Do ní neskáčete bezhlavě, ale až si o muži uděláte obrázek. Nesnášíte lenochy a nepořádníky. Nenadchnou vás povídálkové, "vejtahové", zakřiknutí chlapíci. Vy máte rády solidní muže, na které je spolehnutí. Plus muži přičtete, když je sportovně založený, manuálně zručný a plní dané sliby. Netoužíte ani tak po večeři při svíčkách jako po prima chvílích ve dvou tam, kde se děje něco zajímavého.

Ideální partner

Ideálním partnerem by pro vás mohl být Býk, který je stejně praktický a tíhne k podobným koníčkům jako vy. Totéž platí o Kozorohovi, který je navíc silně pořádkumilovný. Četné rozdíly budete muset překonat s BeranemStřelcem, kteří jsou pro vás příliš impulzivní. I když statistiky ukazují, že se často dovedete srovnat se Střelcem. Blíženec vás může dohnat k naprostému šílenství, protože dává lehce sliby, které pak nikdy neplní. Na druhou stranu velice příjemný vztah vytváříte s domácky založeným Rakem.

Nežádáte od partnera zlaté zámky, milování při svíčkách a romantická slovíčka. Vaším ideálem je praktický muž, který chodí čistě oblečen a je upravený. K svatému Valentýnovi vám přinese lahvinku vína (žádné zbytečné pohlednice). Na oslavu narozenin nepotřebujete jít do luxusní restaurace. Mnohem víc vás potěší oslava, kdy si spolu vyjdete do přírody a tam si na louce dáte pusu pod sluneční oblohou. Nesnášíte záletníky. Nemáte problémy se sexem. Jste ženami, které nebolí každý den hlava a jsou unavené. Muži poskytnete pěkné erotické zážitky. Tak proč by měl muž chodit za jinou. Rády se milujete, ale s někým, kdo nepáchne potem a nemá za nehty špínu.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!