Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Ryby
(20. 2. - 21. 3.)Veselý Jupiter byl prvním vládcem Ryb. Po objevu Neptuna - planety fantazie, snů a vyšších ideálů - se stal právě on vaším vládcem. To sedí, protože vy Ryby rozdáváte hodně lásky a věříte v moc vesmíru. Do šedé reality vnášíte fantazii a originalitu. Jste velmi citlivé, romantické a nevšední ženy. Milujete lidi, zvířata, hudbu a mystiku.

S vaší pořádnou dávkou fantazie a romantiky patříte mezi nejromantičtější ženy. Věříte, že narazíte na prince, který vás učiní šťastnými. Jste přesvědčené, že se "padouch" vedle vás napraví. Toužíte být ochraňované. Ve svých snech si malujete, jak spolu kráčíte po pláži, jak vám silný muž dominuje (ne násilně!), jak vás zahrnuje láskou. Lehce se zamilujete a pak se cítíte jako v ráji. Po rozchodu si připadáte jako v pekle, protože prožíváte každou emoci naplno.

Ideální partner

Ideálními partnery jsou pro vás ŠtírRyby, s kterými máte šanci splynout jak fyzicky, tak duševně. Rak je pro vás báječným mužem, který vás pohádkově miluje. Vhodným mužem je Kozoroh - chce vás ochraňovat. Jen musíte rozpustit jeho vážnou masku. Blesky a jiskry lítají ve spojení s ohnivým Beranem, ale toto spojení není až tak výjimečné a leckdy se stává úspěšným. Také se StřelcemVáhami budete muset delší dobu hledat, jak na to, aby zavládl klid. S Blížencem si budete připadat přehlížené. Neutrální vztah plný klidu slibuje Býk.

Toužíte, aby vás partner láskou přímo zhypnotizoval. To může být pro něho vyčerpávající, protože vy nejste v lásce troškaři, ale pravé studnice citu. Každé slovíčko a křivý pohled vás může zranit, což některé partnery deptá. Jakmile však nabudete jistoty, že vás partner miluje, pak jste ženami, které mohou učinit muže šťastnými. Hýčkáte jeho ego, necháte se vést životem, jste přizpůsobivé, stojíte při něm za každé situace. Oceníte každý dárek, překvapení a milé gesto. Dvě Ryby ve vašem znamení symbolizují Afroditu a Erose. Vášnivě milujete srdcem i tělem. Líbí se vám rozpustilé hrátky, erotika s vodou a romantickou atmosférou. Rády se svůdně oblékáte a provokujete partnera. Toužíte, aby v sexu ukázal svou mužnost. I když nebažíte po tom, aby vás kvůli "tomu" budil uprostřed noci.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!