Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Štír
(23. 10. - 21. 11.)Nejprve Štíru vládl Mars, ale poté, co bylo objeveno Pluto, stala se vládcem znamení tato záhadná planeta. Stejně jako vy Štířice - jež jste tak záhadné, sexy, plné energie a vůle. I když občas působíte ledově klidně, jste plné emocí a lehce zranitelné. Milujete především tmavé barvy a nevysvětlitelné záhady.

V lásce jste stejně tak mystické, jak působíte. Jste sexy a nutné říct, že mnohdy je pro vás snazší prožít s mužem erotické "dobrodružství" než se mu svěřit se svými hlubokými pocity a emocemi. Štíři se svěřují, až si člověk získá jejich úplnou důvěru - což může trvat dlouho. Proto se lehce může stát, že muž stále objevuje na vás Štírkách nové a nové věci. Ve vztahu jste dost žárlivé a nutno říci, že se o ten "opravdový vztah" hodně bojíte.

Ideální partner

Ideálním partnerem pro vás mohou být především Ryby, s kterými máte společnou romantiku, vkus v erotice a zálibu v mystických věcech. Také s Rakem si hrajete dobře do noty. Kozoroh má jako vy hluboké emoce, ale občas je příliš praktický. Komplikace čekejte zvláště ve vztahu s BeranemLvem, s nimiž nejste naladěny na jinou úroveň citlivosti. VodnářBlíženec se vám mohou zdát příliš přelétaví a nechápaví k vašim pocitům. Celkem příznivý vztah vytvoříte s BýkemPannou. I když si s Pannou musíte vyjasnit, že sport patrně nebude vaším společným koníčkem.

Váš partner musí projevit trpělivost s vaší podezíravou a lehce zranitelnou povahou. Na oplátku mu však dáte vztah, který se vyznačuje pevnými city, krásnými erotickými prožitky, loajálním postojem a romantikou. Dáte hodně na detaily, takže vás může rozesmutnit, že on zapomněl na výročí, a že se právě na vás utrhl a že neocenil vaše nové sexy šaty. Pak umíte být pěkně kousavé. V sexu ovšem muži nabídnete skvělé chvíle - jste štírovsky vášnivé a váš instinkt dovede vycítit co partnera nejvíce těší. Masáž, tlumené světlo a intenzivní doteky - to jo, co milujete. Umíte si skvěle vybrat intimní prádélko.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!