Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Střelec
(23. 11. - 21. 12.)Planeta štěstí, štědrosti a expanze Jupiter vám Střelkyním přináší mnoho báječných vlastností a štěstí do života. Váš smysl pro humor, chuť pomáhat druhým, náklonnost k přírodě a zvířatům jsou jen malým výčtem toho pozitivního ve vás. Rády poznáváte nové lidi, místa, věci, koníčky. Přímo pověstná je vaše dynamická a optimistická povaha.

V lásce vyznáváte "kamarádství". To znamená, že netoužíte po romantickém vztahu "na život a na smrt", ale po vztahu plném radosti, zajímavých chvil a hřejivé atmosféry, kdy jsou dva partneři naladěni na téměř přátelskou notu. Hádky pro vás nejsou žádnou tragédií, pokud nejsou vulgární a pokud si váš partner nehraje na uraženého. Nesnášíte muže, kteří ženu omezují v jejích zájmech, a příliš vážné typy.

Ideální partner

Báječný vztah vytvoříte s Beranem, který je stejně jako vy plný emocí, vášní a zájmů. I Lev pro vás může být vhodný. Vodnář má podobné nároky na partnerský život, ale méně ukazuje emoce. Jiskřit to bude mezi vámi a vodními Rybami, protože Ryby jsou žárlivé a příliš citlivé na každé slovíčko. I když je pravda, že je známo několik párů, které toto překonaly. Panna může být velmi kritická ke všemu, co děláte, což vás nepotěší. Poměrně neutrální vztah máte šanci prožít se společenskými Váhami a dokonce se sportovně založeným Býkem, i když tradiční astrologie tento vztah považuje za komplikovaný.

Partner je pro vás kamarádem, s nímž by měla být legrace. Ani moc by vás nebavilo, kdybyste často slyšely: "Ty jsi má jediná, moje holubičko". Vy spíše toužíte po milém úsměvu a rošťáckém: "Uděláme si dneska prima večer." Milujete překvapení a nápadité partnery. Bojíte se, aby vás partner nepřivazoval doma k židli. Máte rády volnost, kterou také poskytujete partnerovi. V sexu jste náruživé a velmi vášnivé. Neděláte z něj vědu, ale chcete i do této velmi příjemné oblasti vnést radost. Nebráníte se novinkám, pokud jsou vkusné a nehraničí s vulgaritou.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!