Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Váhy
(24. 9. - 23. 10.)Vahám vládne Venuše (Večernice). Proto se vy ženy Váhy vyznačujete tak skvělým vkusem pro krásné věci, uměleckým založením, jemnou povahou, touhou po spravedlnosti, diplomatickým jednáním a smyslem pro společenské akce. Váš romantický vzhled navíc způsobuje, že se s vámi lidi rádi dají do řeči. Což se vám líbí, protože jste velmi společenské.

V lásce se vyznačujete stejnou jemností, takže jistě netoužíte po "barbarovi", který vás bude chtít omámit svými svaly. Vás zaujme především muž, který je chytrý, vyznává příjemnou zábavu, rád se zúčastní společenských akcí a ocení váš jemný a vytříbený vkus. I v lásce se však vyznačujete váhavostí - flirt vám není sice zase až tak cizí, ale pevný svazek vás může děsit. Než do něho vstoupíte, dost dlouho váháte.

Ideální partner

Ideálním partnerem pro vás je tvůrčí a velice společenský Blíženec, se kterým byste mohly vytvořit partnerský vztah podle vašich představ. Lev je také vhodný, ale je mnohem impulzivnější a vášnivější. To pro vás může být vyčerpávající. Dalším prima partnerem je Vodnář, který vám nabídne hodně zajímavých akcí a nevadí mu vaše váhavost. Nikterak jednoduchý vztah ovšem prožijete s Kozorohem, který je příliš praktický. Rak je na váš vkus zase přehnaně majetnický. S Rybami se nehádáte, ale znamení RybVah jsou tak váhavá, že nezbývá nikdo, kdo by činil rozhodnutí. Neutrální tendence panují mezi vámi a Střelci.

Kdyby se vás někdo zeptal: "Co očekáváš od partnera?", moli byste vyjmenovat hned několik věcí. Zejména bezkonfliktní vztah. Hádky vás přímo děsí, a tak toužíte po tom, aby partner uměl řešit neshody v míru a pohodě. Máte rády harmonii, a proto vůbec nebažíte po impulzivním chlapíkovi, který by vás vyváděl z rovnováhy. Potřebujete především oporu, která vám pomůže při rozhodování, ale nebude vám nikdy poroučet a nic diktovat. Z celého srdce toužíte být zahrnována dárky v sexu jste stejně jemné a potrpíte si na krásné předehry, nádherné prostředí a velice jemného a citlivého partnera.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!