Ideální partner (jen pro ženy)

Amor

Vodnář
(21. 1. - 19. 2.)Vám nejprve vládl Saturn. Po objevení Urana se stal právě on vaším vládcem. Proč? Uran je planeta moderního a progresivního myšlení, originality a dobrých nápadů - což je pro váš typické. Jinak jste energické, nerady děláte "vědu" z maličkostí, rády poznáváte nové hobby a lidi. Věnujete se sportu a rády chodíte do společnosti.

O Vodnářích se traduje, že mají hodně kamarádů a kamarádek. Než se však upíší jednomu partnerovi, uplyne v Labi hodně kubíků vody. Vy jste totiž nerady svazované a často se stává, že máte obavy z manželství. Mnohé z vás by klidně žily s mužem bez oficiální ceremonie. Pokud je vztah dobrý, vydrží. Jestliže se rozpadne, pak odpadne nechutný soud. I když nakonec se stejně někomu "upíšete", protože vidíte, že to společnost vyžaduje. Toužíte po kamarádském vztahu, kde můžete s partnerem diskutovat o všem možném.

Ideální partner

Z výše uvedeného vyplývá, že přímo skvělým partnerem je pro vás Blíženec. Také s Beranem a Střelcem se může svazek vydařit - za předpokladu, že jste dynamičtí extroverti. Komplikovaný svazek na vás může čekat s Býkem a Pannou, kteří vyžadují velmi zodpovědný přístup ke svazku, i když průzkumy ukazují, že spojení s Býkem není až taková rarita. Se žárlivým Štírem to taky povětšinou neklape. Jak statistiky ukazují, klidné spojení můžete vytvořit s Váhami. Podle tradiční astrologie se k vám moc nehodí Ryby, ale statistiky ukazují, že se můžete naučit spolu žít v harmonii.

Partner je pro vás opravdovým "partnerem". To znamená, že jej považujete za rovnoprávného člena vašeho "týmu". Klidně vyslechnete jeho názory a povíte mu své. Totéž očekáváte od něho. Vyslovené nenávidíte, když vám muž něco zakazuje, vyčítá nebo vás považuje za tu slabší v týmu. Jste pro rovnoprávnost. Proto nevyžadujete, že musíte dostávat kytky. Mnohem víc vás potěší, když si partner všimne, že vás baví číst, a tak vám přinese knihu. Nesnášíte žárlivost a nikterak nebažíte po tom, aby vás muž nabádal, že se máte více líčit a nosit sukně. V sexu máte rády pohodu. Přílišné vášně a "opakovačky" se vám mohou přejíst.


Zpět na znamení zvěrokruhu
Začátek stránky

Valid HTML 4.0!